Kontakt

Mailadress
info@cnema.se

Biljettkassa
011-15 15 15

Hyr Cnemas lokaler
hyra@cnema.se
011-15 26 19

Frågor om skolbio
skolbio@cnema.se

Frågor om program
program@cnema.se

CNEMA i sociala medier

Facebook 
Följ oss på Facebook för uppdateringar om filmer, evenemang, erbjudanden och mycket annat.

Instagram 
Följ med Cnema bakom kulisserna på Instagram. Här lägger vi upp bilder som berättar om vad som händer på Cnema och hur saker och ting fungerar på en biograf.

Hitta hit

CNEMA
Kungsgatan 56
602 33 Norrköping

Vägbeskrivning

Kontaktpersoner

Kontaktpersoner

Enhetschef

Johan Karlsson
johan.karlsson@cnema.se
011-15 26 50

Johan Karlsson - enhetschef på Cnema

Tekniker

Anders Sköld
anders.skold@cnema.se
011-15 26 19

Anders Sköld - teknikansvarig på Cnema

Program & Publik

Elin Bennett
elin.bennett@cnema.se
011-15 24 63

Elin Bennett - eventkoordinator på Cnema

Program & Publik

Simona Macuh
simona.macuh@cnema.se
011-15 24 52

Simona Macuh - eventkoordinator på Cnema

Mediepedagog

Christian Tidebrink
christian.tidebrink@cnema.se
011-15 24 57

Christian Tidebrink - mediepedagog på Cnema

Mediepedagog

Johan Mild
johan.mild@cnema.se
011-15 24 75

Johan Mild - mediepedagog på Cnema